Laikinieji keliai

Laikini keliai - plastikines kelio plokstes

Laikinų kelių sistema

Poreikis sukurti laikiną kelią arba kietą dangą turinčią aikštę yra labai didelis iššūkis. Klasikiniu atveju tai dažnai apima ilgą ir brangų statybos procesą. Štai kodėl buvo sukurtos plastikinės kelio plokštės. Tai puiki alternatyva statybiniam laužui, betono plokštėms ir kitiems panašiems sprendimams.​

Kelio plokštės tai idealus sprendimas laikiniems keliams, darbo aikštelėms, sandėliavimo zonoms, bei pėsčiųjų praėjimams. Šios plokštės naudojamos grunto apsaugai nuo statybose naudojamos sunkiasvorės įrangos. Plokščių svoris priklausomai nuo išmatavimų nuo 27 iki 37kg, todėl laikini keliai lengvai įrengiami- montavimui pakanka vos dviejų žmonių.

Aplinkai draugiškas produktas. Pagamintas iš 100% perdirbto plastiko.

Garantuojame, laikinojo kelio plokštės- rentabilus sprendimas !

Laikinų kelių plokštės-kas tai?

Kas tiksliai yra plastikinės kelio plokštės? Paprastai tariant, tai dideli plastiko lakštai, kurie specialiomis jungtimis gali būti sujungti į kelią, pėsčiųjų taką arba padengti didesnį plotą suformuojant aikštę. Labai svarbu, kad kelio plokščių gamybos procese naudojamas tik perdirbtos medžiagos , o naudojamas didelio tankio plastikas pasižymi dideliu tvirtumu ir lankstumu bei atsparumu oro sąlygoms . Iš jo pagaminti laikini keliai, aikštės ar automobilių stovėjimo aikštelės nekeičia savybių lyjant ir intensyviai naudojant . Tai palengvina transporto priemonių ir pėsčiųjų judėjimą, kas savo ruožtu teigiamai veikia darbo tempą ir sumažina purvo kiekį bei žalą aplinkai.

Be jokios abejonės, mūsų laikinojo kelio sistema yra itin universalus sprendimas. Jis puikiai tiks ne vien statyboje, bet ir   mugėms, šventėms, taip pat visuomeniniams ir pramoginiams projektams. Kaip galima naudoti kelio plokštes:

roadsystem laikini keliai

Panaudojimo galimybės:

Privažiavimo keliai į statybvietę

Laikini pravažiavimo keliai

Aikštės sporto ir lauko renginiams

Poilsio zonos

Automobilių stovėjimo aikštelės

Pėsčiųjų takai

Plastikinių kelio plokščių techninės charakteristikos

Siūlome dviejų tipų laikinokinoko kelio plokštes:

  1. ROAD SYSTEM 125 – plonesnis ir lengvesnis sprendimas, kurio keliamoji galia iki 35 tonų – (paskirstant tolygiai ant sauso pagrindo)
  2. ROAD SYSTEM 200 – storesnis ir sunkesnis variantas, galintis atlaikyti apkrovą iki 50 tonų.

Toks diferencijavimas leidžia pasirinkti ekonomiškiausią variantą sprendžiant konkrečią užduotį. Pavyzdžiui, kelias į statybvietę turėtų būti tiesiamas naudojant ROAD SYSTEM 200. O lengvųjų automobilių stovėjimo aikštelėms, renginiams ar laikiniems pėsčiųjų takams galima naudoti ROAD SYSTEM 125 plokštes. Tačiau verta pabrėžti, kad likę abiejų sprendimų parametrai yra panašūs.

Kelio plokščių matmenys

Labai svarbus ROAD SYSTEM kelio plokščių privalumas yra dideli jų matmenys – 1200 × 1800 milimetrų, kas sudaro 2,16 kv . Dėl didelio plokščių ploto  laikinas kelias yra stabilesnis , o jungčių skaičius mažesnis – tai savo ruožtu turi įtakos įrengimo ilgaamžiškumui ir greičiui . Atsakant į klausimą apie kelio plokštės matmenis, taip pat verta pridurti, kad jų storis 125 sistemai yra 12,5 milimetrų (su 20 milimetrų iškyšomis), o ROAD SYSTEM 200 – 20 milimetrų (su 30 milimetrų iškyšomis) .

Kelio plokštės svoris

Kiek sveria kelio plokštė? Atsakymas į šį klausimą yra labai svarbus, nes jis tiesiogiai įtakoja įrengimo paprastumą, transportavimo ir montavimo išlaidas. 200 sistemos atveju kelio plokštės svoris yra 37 kilogramai. 125 versijai jis yra maždaug 10 kilogramų mažesnis ir sudaro 27 kilogramus. Dėl to vieną kelio plokštę gali lengvai transportuoti ir sumontuoti dviejų montuotojų komanda.

 ROAD SYSTEM 125ROAD SYSTEM 200
Matmenys1200 × 1800 mm +/-5%1200 × 1800 mm +/-5%
Storis12,5 mm +/-5%20 mm +/-5%
Storis su iškišomis20 mm +/-5%30 mm +/-5%
Svoris27 kg +/-5%37 kg +/-5%
SpalvaJuodaJuoda
Leistina apkrova35 t.*50 t.**

* Skaičiuojama apkrova visai plokštei esant sausam lygiam pagrindui. Kelias skirtas lengvųjų automobilių eismui, atlaiko atsitiktinį sunkvežimių eismą.

 

** Skaičiuojama apkrova visai plokštei esant sausam lygiam pagrindui

kvalifikuotai techdalys

Lengvai surenkami

gera kaina

Ekonomiški

Ekologiški

Patikimi

ROAD SYSTEM laikinojo kelio montavimas

Plokštę galima montuoti iš abiejų pusių, todėl ji yra universali

Visas ROAD SYSTEM plastikinių kelio plokščių paviršius turi protektorių. Jo aukštis skiriasi priklausomai nuo gaminio pusės. Dėl to tos pačios plokštės gali būti pritaikytos pėsčiųjų eismui (žemesnis protektorius) arba įvairių tipų laikinų kelių tiesimui . Mūsų siūloma kelio plokštė yra labai universali, o jos surinkimas paprastas . Didelis privalumas ir tai, kad iš mūsų gaminio pagaminti privažiavimo keliai, aikštelės ir parkingai taip pat yra lengvai valomi.. Dėl to tai idealus sprendimas, ypač statybų ir transporto įmonėms, nors potencialių klientų ratas daug didesnis. Taip pat verta paminėti, kad ROAD SYSTEM yra ekologiškas sprendimas, kurį galima perdirbti .

 

 

Pėsčiųjų eismui

surenkamo pesciuju tako segmento protektoriaus pvz

Transporto priemonių eismui

Surenkamo kelio protektoriaus pvz

Pagrindas ir plokščių sujungimas

Laikino kelio tiesimui statybvietėje, automobilių stovėjimo aikštelėje ir pan.  grunto specialiai ruošti nereikia. Kelio plokštės yra lanksčios ir pačios prisitaiko prie žemės paviršiaus . Tačiau, kai laikinas privažiavimas bus išklotas plastikinėmis kelio plokštėmis, juo naudotis bus patogiau, jei žemė bus bent kiek išlyginta. Kita vertus, kai laikini keliai irengiami pelkėtose vietose, geras sprendimas  po jais pakloti geotekstilės pagrindą.

Plokštės tarpusavyje tvirtinamos specialiomis tvirtinimo detalėmis. Jų konstrukcija leidžia greitai surinkti kelią, nes užtenka prisukti du varžtus, po vieną ant kiekvienos plokštės. Galima naudoti iki  10 tvirtinimo detalių, kurios įdedamos į tam skirtas plokštelės angas.

laikino kelio ploksciu jungiamoji detale
Laikino kelio jungtis (komplektas) suriktos dalies vaizdas
Laikino kelio jungciu montavimo pvz.

Medžiaga, iš kurios gaminamos plokštės, žemoje temperatūroje traukiasi, o aukštoje temperatūroje plečiasi – tokios jos fizinės savybės.

Konstrukcijoje numatytos ertmės tarp tvirtinimo detalių leidžia plokštėms plėstis.

Laikinųjų keliu tipai ir plokščių klojimo būdai

 ROAD SYSTEM surinkimą geriausia atlikti dviejų žmonių komandose. Atsižvelgiant į sąlyginai nedidelį segmentų svorį du darbuotojai plokštes gali iškrauti, pernešti ir pakloti reikiamoje vietoje be papildomos įrangos ar mašinų panaudojimo. Vėliau tereikia jas sujungti specialiomis jungtimis dviem varžtais. Todėl šis sprendimas yra labai paprastas ir nereikalauja papildomų išlaidų.

Laikinieji keliai montavimas
Laikinieji keliai irengimas
Laikino kelio sutvirtinimas
laikio kelio nuoma

Segmentus galima išdėstyti įvairiomis konfigūracijomis priklausomai nuo poreikio- juostomis, pakaitomis arba lygiagrečiai vienas kitam trumpomis arba ilgomis kraštinėmis. Dėl to kelias į statybvietę, automobilių stovėjimo aikštelę ar kiemą gali būti praktiškai bet kokio dydžio. 

Klasikinis laikino kelio montavimas
Klasikinis
Laikino kelio klojimas pakaitomis
Pakaitomis
Laikonuju keliu nuoma ir perkyba, montavimas
Juostos

Labai svarbu, ir tai, kad ROAD SYSTEM plokščių sistema yra daugkartinio naudojimo sprendimas – segmentus galima išardyti ir perkelti kitur daugelį kartų.

Laikinų kelių (kelio plokščių) nuoma ir pardavimas

Atminkite, kad bet koks laikinas privažiavimas, išklotas mūsų plokštėmis, bus puiki pagalba dirbantiems žmonėms ir įrangai. Savo ruožtu laikinos automobilių stovėjimo aikštelės ir pėsčiųjų takai įrengti naudojant segmentinį ROAD SYSTEM spendimą įgis patogumo ir estetikos – be provėžų ir visur esančio purvo

Jei abejojate dėl segmentinių kelio plokščių įsigijimo ar reikalingas laikinas sprendimas, galime pasiūlyti kelio plokščių nuomą. Įsitikinkite patys- susiekite su mumis konsultacijai!

Jei norite užsisakyti, ar jums reikalinga konsultacija, susisiekite su mumis: